Sony 40" KDL-40WD650

Sony 40" KDL-40WD650
okamžitá expedicedoprava zdarma
Televize SONY
číslo produktu: 9305625 | PartNo: KDL40WD650BAEP
Dostupnost online: skladem dodání do 24 hodin
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Televize SONY
Výrobce:SONY

SONY User Manuals

Záruční doba:24 měsíců
cena bez DPH: 9 909 Kč
cena včetně DPH: 11 990 Kč

ks  

Parametry produktu
Operační systém:Vlastní
DLNA:ano
Smart TV:ano
Integrované reproduktory:ano
Wi-Fi:ano
Barva:černá
Spotřeba v klidu [W]:0,5
Rozlišení displeje [px]:FullHD (1920 x 1080)
Výkon reproduktorů [W]:10
DVB-T:ano
Spotřeba při zátěži [W]:48
Technologie displeje:LCD
Typ podsvícení:LED
Typ LED:Direct
DVB-C:ano
Počet portů USB 2.0:2
Digitální optický výstup:ano
Hmotnost [kg]:8,1
SCART vstup:ano
CI/CI+ slot:ano
Počet CI/CI+ slotů:1
Energetická třída:A+

Sony 40" KDL-40WD650

KDL-40WD650
Objevujte svět filmů, televizního vysílání a aplikací v kvalitě lepší než Full HD. Televizor Full HD s technologiemi X-Reality, Motionflow, IPTV a reproduktorem s technologií Bass Reflex. Ohromující kvalita Full HD díky technologii X-Reality PRO / Sledujte YouTube™ a další obsah díky vestavěné technologii Wi-Fi® / Tenké provedení vhodné do obývacího pokoje
Obrazové obvody X-Reality Pro, Motion Flow XR200Hz, přehrávání multimédií z domáci sitě, Wi Fi direct, OperaTV Store, Zrcadlení obrazovky (Screen Mirroring), Dolby Digital, USB nahrávání na HDD, Chytré, skryté vedení kabelů, VESA 200x200
Charakteristika:
X-Reality PRO: čistší, vykreslenější obraz - Vychutnejte si vynikající zřetelnost, ostrost a kvalitu obrazu všeho, na co se díváte. Naše kombinace technologií redukce šumu zvyšují ostrost a odstraňují šum z každého záběru, takže obraz přímo září precizními detaily.
Kvalita Full HD 1080p - Zažijte detaily rozlišení Full HD 1080p u veškeré zábavy. Od disků Blu-ray Discs™ přes službu Catch-up TV až po fotografie ze smartphonu - vše uvidíte v dokonalé ostrosti na velké obrazovce tohoto televizoru BRAVIA®.
Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén - Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. Některé modely disponují také možností vkládání černého snímku, která brání rozmazání a vytváří dojem skutečného zážitku jako v kině.
Tenký vzhled - Obrazovka má úzký rám, který je ještě zdůrazněn minimalistickými rámečky. Můžete se tedy věnovat zábavě s obrazem téměř od okraje k okraji.
Skvělá zábava bezdrátově díky vestavěné funkci Wi-Fi® - Můžete se snadno připojit k domácí síti. Díky vestavěné funkci Wi-Fi® můžete být online a procházet filmy, užívat si videokanály jako YouTube™ a mít přístup ke službám jako televize na vyžádání. A co je nejlepší, můžete streamovat zábavu z bezdrátové domácí sítě a internetu bez překážejících kabelů.
YouTube™: Webová videa na velké obrazovce - Spusťte aplikaci YouTube™ a sledujte nejnovější hudební videa a virální klipy na velké obrazovce televizoru. Po přihlášení máte přístup k seznamům skladeb a můžete sledovat kanály, které odebíráte.
S funkcí Photo Sharing Plus si můžete užívat své okamžiky slávy - Každý se teď může podělit o své vzácné fotografické vzpomínky na velké obrazovce. Až deset osob v místnosti může bezdrátově odesílat snímky nebo krátké videoklipy ze smartphonu na obrazovku televizoru BRAVIA®, kde si je můžete vychutnat podbarvené vybranou hudbou na pozadí. Váš televizor dokonce dokáže vytvořit vlastní síť Wi-Fi® - skvělá funkce pro vaše hosty.
Zobrazte chytrý telefon na velké obrazovce - Zrcadlení obrazovky vám umožní vychutnat si obsah a aplikace z vašeho smartphonu na obrazovce televizoru Sony . Zvětšete všechny své vzpomínky a vychutnejte si je na velké obrazovce s rodinou a přáteli.
Skvělé přehrávání různých formátů z rozhraní USB - Vychutnejte si svůj oblíbený digitální obsah z jakéhokoli paměťového zařízení USB. Přehrávejte na televizoru hudbu nebo videoklipy a prohlížejte si sbírky fotografií díky skvělému přehrávání různých formátů z rozhraní USB. Díky podpoře celé řady kodeků můžete zažít naprostou univerzálnost formátu - stačí jen zapojit a můžete začít.
Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence - Televizory BRAVIA® používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané "vzorkování" frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.
Uspořádání kabelů - Už vám nebudou překážet žádné kabely. Všechny kabely lze úhledně srovnat za zadní částí televizoru a vést stojánkem, aby nic nekazilo výsledný dojem.
Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD - Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.
Zobrazit všechny Televize, prohlédněte si všechny Televize SONY

Produkty související s Sony 40" KDL-40WD650

WD My Passport AV-TV 1TB Ext
1 966 Kč
2 379 Kč s DPH

Microsoft Wireless Display Adapter v2 (WiDi) P3Q-00008
1 292 Kč
1 563 Kč s DPH